Ottie Blemish Clean pianka do oczyszczania twarzy z kwasem salicylowym 120ml
Symbol:
Dostępność:
produkt dostępny w naszym magazynie!
6
szt.
Cena:46.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
8809708711049
Delikatna, a zarazem skuteczna pianka OTTIE Blemish Clean to codzienna odpowiedź na potrzeby cery trądzikowej, tłustej i wrażliwej. Dzięki aktywnej formule z kwasem salicylowym, niacynamidem i ekstraktami roślinnymi, oczyszcza pory, eliminuje nadmiar sebum, redukuje niedoskonałości i wspiera regenerację skóry.
Korzyści stosowania: • Dogłębne oczyszczenie porów i usunięcie zanieczyszczeń dzięki kwasowi salicylowemu.
• Redukcja zaskórników i wyprysków, przy jednoczesnym działaniu przeciwzapalnym.
• Wzmocnienie bariery ochronnej skóry i łagodzenie podrażnień dzięki ekstraktowi z wąkroty azjatyckiej i korzenia lukrecji.
• Nawilżenie i poprawa elastyczności skóry - gliceryna i kwas hialuronowy przywracają komfort bez uczucia ściągnięcia.
• Wyrównanie kolorytu cery i redukcja przebarwień - za sprawą niacynamidu.
Kluczowe składniki aktywne: • Kwas salicylowy (BHA) - działa złuszczająco, oczyszcza i odblokowuje pory, zapobiegając powstawaniu nowych niedoskonałości.
• Niacynamid - reguluje produkcję sebum, rozjaśnia przebarwienia i działa przeciwzapalnie.
• Olejek z drzewa herbacianego - działa antybakteryjnie i łagodząco.
• Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej - przyspiesza gojenie i regenerację skóry.
• Ekstrakt z korzenia lukrecji i piwonii - koi, rozjaśnia i wspiera walkę z podrażnieniami.
• Kwas hialuronowy i gliceryna - zapewniają długotrwałe nawilżenie.
Sposób użycia: Nanieś niewielką ilość pianki na wilgotną skórę twarzy. Delikatnie masuj okrężnymi ruchami, omijając okolice oczu. Dokładnie spłucz letnią wodą. Stosuj codziennie, rano i wieczorem.
W przypadku pojawienia się niepokojących objawów, takich jak zaczerwienienie, obrzęk lub swędzenie, szczególnie po ekspozycji na promienie słoneczne w trakcie lub po zastosowaniu produktu, zaleca się natychmiastową konsultację z lekarzem lub dermatologiem. Nie stosować preparatu na uszkodzoną skórę (rany, otarcia). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
SKINCARE Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Wojska Polskiego 12
05-850 Macierzysz
Poland
512015389
info@skincare.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.