Darmowa dostawa od 150zł w koszyku!

Promocje

Nowości

Bestsellery

Fryzjer

  • Peelingi do ciała

Peelingi do ciała są znane od jakiegoś czasu, ale z biegiem lat pojawiło się ich całkiem sporo, w tym te wykonane z kawy, soli i cukru. Być może masz nawet kilka z nich w swojej łazience. Niezależnie od tego, czy próbowałaś go wcześniej, czy nie, możesz zastanawiać się, jakie korzyści, jeśli w ogóle, wiążą się z peelingami do ciała. Peelingi do ciała mają wiele innych zalet, poza tym, że sprawiają, że skóra staje się gładka. Peeling dobrze jest mieć w swojej szafie do pielęgnacji skóry, zwłaszcza w miesiącach zimowych, kiedy skóra może być bardzo sucha.

  • Parametry

Zalety korzystania z peelingu do ciała:

  • Pozwala skórze lepiej wchłaniać substancje nawilżające. Usuwając martwe komórki naskórka, nałożony później krem nawilżający lepiej wsiąka w skórę.
  • Odblokowują pory i zapobiegają wrastaniu włosków. Regularne stosowanie peelingu do ciała odblokowuje pory, co może zapobiegać powstawaniu nierówności i wrastaniu włosków.
  • Dzięki nim skóra staje się gładsza i bardziej jednolita. Gdy suchy naskórek nie jest usuwany, skóra staje się szorstka w dotyku i ma matową, popękaną fakturę i wygląd. Usuwając martwe, suche komórki, skóra staje się gładsza i bardziej jednolita.