Darmowa dostawa od 150zł w koszyku!

Promocje

Nowości

Bestsellery

Fryzjer

  • Włosy

Codzienna pielęgnacja włosów jest niezwykle ważna w utrzymaniu prawidłowej kondycji włosów. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz produkty do wszystkich rodzajów włosów. Cienkie, farbowane, kręcone, przetłuszczające się - każdy rodzaj włosów potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. W bogatej ofercie naszej drogerii znajdziesz idealny kosmetyk do wszystkich porowatości włosów. Niskoporowate, średnioporowate, wysokoporowate - każdy rodzaj wymaga dobrania świadomej pielęgnacji zgodnie z równowagą PEH.

  • Parametry

Podstawą pielęgnacji włosów jest szampon, który ma za zadanie dokładnie oczyścić włosy z wszelkich zanieczyszczeń. Drugim etapem pielęgnacji włosów jest nałożenie odżywki, którą należy potrzymać chociaż kilka minut. Warto zaznaczyć, że z odżywki powinno się korzystać codziennie. Idealnym produktem dla osób nie mających czasu jest odżywka bez spłukiwania. Kolejnym krokiem w pielęgnacji jest maska, którą należy stosować 2 lub 3 razy w tygodniu. Do włosów suchych, zniszczonych sprawdzi się mycie włosów metodą OMO.

W pielęgnacji włosów sprawdzają się również naturalne oleje m.in.: arganowy, olejek z czarnuszki, makadamia. Można je stosować w formie serum do włosów, które zabezpieczy je przed działaniem czynników zewnętrznych. Drugim sposobem na wykorzystanie olei do pielęgnacji włosów to olejowanie, które naprawi uszkodzenia na powierzchni włosów, co przełoży się na zdrowszy wygląd włosów.

Wśród produktów do stylizacji włosów można wyróżnić: pianki, lakiery, nabłyszczacze, żele. W asortymencie Luxlook.pl znajdziesz profesjonalne produkty do koloryzacji włosów: farby, rozjaśniacze, oksydanty. Po koloryzacji należy zadbać o odpowiednią pielęgnacje włosów, używając szamponów, odżywek oraz masek do włosów farbowanych. W układaniu fryzury przydatne będą szczotki do włosów, suszarki, prostownice, gumki oraz inne akcesoria.