Darmowa dostawa od 150zł w koszyku!

Promocje

Nowości

Bestsellery

Fryzjer

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pasty, żele gumy, woski do włosów

Pasta do włosów to idealny produkt dla osób o krótkich włosach. Nie skleja oraz nie obciąża włosów. Pomaga ujarzmić niesforne kosmyki. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać możemy użyć produktu o różnej mocy utrwalenia oraz rodzaju wykończenia. Pasta do włosów to jeden z najbardziej wszechstronnych kosmetyków do stylizacji włosów.

Pomady do włosów idealnie nadadzą się do układania klasycznych fryzur. Pomada pozwoli na ułożenie idealnej fryzury jak po wyjściu od barbera. Pomady do włosów dostępne są w różnej mocy utrwalenia. Matowa pomada do włosów sprawdzi się, jeśli chcemy zapewnić fryzurze naturalne wykończenie. Idealna do fryzury typu Pompadour.

Żel do stylizacji włosów to produkt do utrwalania i stylizacji fryzury. Idealny do układania krótkich włosów. Wyróżniamy żel do stylizacji włosów kręconych, którym z łatwością podkreślisz skręt loków. Zapobiega on puszeniu oraz zwiększa objętość włosów. Żele do włosów różnią się od siebie stopniem utrwalenia oraz przeznaczeniem.

Guma do włosów to kolejny produkt przeznaczony do stylizacji. Zapewnia szybki efekt, łatwo się rozprowadza a włosy stają się przyjemne w dotyku. Dobra guma do włosów powinna zapewnić mocne utrwalenie bez obciążania kosmyków. Efekt utrzymuje się nawet przez kilkanaście godzin. Guma do włosów to produkt, który jest bardzo wydajny, jeden pojemniczek może starczyć nawet na kilka miesięcy.