Darmowa dostawa od 150zł w koszyku!

Promocje

Nowości

Bestsellery

Fryzjer

  • Koloryzacja włosów

Koloryzacja włosów to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonach fryzjerskich. Dostępne produkty w naszej hurtowni fryzjerskiej sprawdzą się idealnie w profesjonalnym salonie fryzjerskim, jak również do wykonaniu koloryzacji w domu. Dzięki użyciu profesjonalnych kosmetyków podczas koloryzacji włosów mamy większą gwarancje bezpiecznego zabiegu oraz trwałych efektów. Profesjonalne farby do włosów wzbogacone są o wysokiej jakości składniki aktywne, co pozwala na ochronę włosów przed uszkodzeniami. W naszej ofercie znajdziesz farby trwałe, półtrwałe, tonery, rozjaśniacze oraz produkty niezbędne do wykonania koloryzacji. Na rynku fryzjerskim dostępne są również produkty przeznaczone do koloryzacji włosów mężczyzn. Odsiwiacze przywracają włosom ich naturalny kolor poprzez odbudowanie pigmentu włosa. Świetnie kryją siwiznę i dają naturalny efekt.

  • Parametry

Profesjonalne farby do włosów takich producentów jak: Goldwell, Roberto Racioppi, Be Color, Schwarzkopf Professional, pozwolą na bezpieczną i trwałą koloryzację. Wysokiej jakości farby do włosów sprawiają, że efekt koloryzacji jest długotrwały, a ich bezpieczna formuła wzbogacona o składniki aktywne pielęgnuje włókno włosa, minimalizując negatywne skutki zabiegu koloryzacji. W asortymencie naszej drogerii znajdziesz szeroki wybór kolorów farb fryzjerskich, jak również farby do włosów bez amoniaku. Fryzura diametralnie wpływa na nasz wygląd oraz samopoczucie, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich produktów do koloryzacji włosów. W celu przedłużenia trwałości koloru, po zabiegu koloryzacji należy używać produktów zakwaszających o niskim pH, co zagwarantuje niewypłukiwanie się koloru.

Rozjaśniacze do włosów pozwalają na uzyskanie jaśniejszej bazy pod nałożenie właściwej mieszanki koloryzującej. Zabieg rozjaśniania musi być wykonany w prawidłowy i bezpieczny sposób, przy użyciu odpowiednio dobranych produktów, aby nie doprowadzić do zniszczenia włókna włosa. Rozjaśniacz może występować w proszku, bez amoniaku, w kremie. W naszej hurtowni fryzjerskiej znajdziesz profesjonalne rozjaśniacze do włosów, które dzięki wzbogaceniu formuły o składniki aktywne, chronią włosy przed szkodliwymi efektami dekoloryzacji.

Podczas używania profesjonalnych farb fryzjerskich samemu trzeba dobra odpowiedni rodzaj oksydantu. Wodę o stężeniu 3% stosujemy do lekkiego rozjaśnienia lub przyciemnienia włosów. Najbardziej popularnym rodzajem oksydantu jest woda o stężeniu 6%. Jest on niezbędny do rozjaśniania włosów o 1 do 2 tonów, jak również do farbowania włosów siwych. Stężenie 9% używane jest do rozjaśniania włosów od 2 do 3 tonów. Najmocniejszą emulsją utleniająca w koloryzacji jest woda o stężeniu 12%. Rozjaśnia włosy aż do 6 tonów, najlepiej jednak używać jej jak najrzadziej.