Darmowa dostawa od 150zł w koszyku!

Promocje

Nowości

Bestsellery

Fryzjer

  • Sprzęt i Akcesoria

Jeśli szukasz nowego sprzętu do swojego domu lub salonu, mamy szeroki wybór wysokiej jakości produktów w świetnej cenie.

Sprzęt fryzjerski to nieodzowny element każdej stylizacji. Dzięki niemu można wyczarować niesamowite fryzury na co dzień, jak i na wielkie okazje. Sprzęt fryzjerski gości zarówno w domu, jak i w salonie fryzjerskim. Dlatego z myślą o użytkownikach indywidualnych i profesjonalistach w naszym asortymencie znajdują się prostownice do włosów, falownice, karbownice, lokówki i suszarki. Sprzęt, który prezentujemy na stronie pochodzi prosto od autoryzowanych dystrybutorów i jest profesjonalnym sprzętem fryzjerskim. W naszej ofercie dostępne są również akcesoria, dzięki którym możesz uzupełnić i zwiększyć wydajność swojego sprzętu - mamy koncentratory do suszarek do włosów i dyfuzory do suszarek, a także wszystko, co niezbędne do prawidłowej konserwacji sprzętu. A pamiętaj: konserwacja jest niezwykle ważna, ponieważ znacznie przedłuża żywotność sprzętu.

  • Parametry

Doskonały makijaż potrafi wydobyć wszystkie najlepsze cechy kobiecej urody. Aby móc nakładać poszczególne kosmetyki, zazwyczaj stosuje się profesjonalne akcesoria kosmetyczne. Do nakładania pudru niezbędne są delikatne gąbeczki i puszek, natomiast do nakładania cieni do powiek przydają się profesjonalne pędzle. Czasami konieczna jest również regulacja brwi, aby nadać im odpowiedni kształt, dzięki czemu spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Do tego zadania z kolei z pewnością przyda się pęseta, która pozwala na dużą dokładność w wykonywaniu zabiegu.

Warto również pomyśleć o akcesoriach, umożliwiających skuteczne przechowywanie kosmetyków. Każda kobieta powinna więc znaleźć pakowną kosmetyczkę idealną do zebrania najważniejszych codziennych przyborów.