Yoskine Hokkaido Japan-Enzyme krem pod oczy z enzymem z dyni 15ml
Symbol:
Dostępność:
produkt dostępny w naszym magazynie!
21
szt.
Cena:35.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
35
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
5900525058690
JAPOŃSKIE „ŚCIERANIE" ZMARSZCZEK - enzymatyczny KREM pod oczy, na powieki oraz na okolice ust, do stosowania na dzień i noc.
• BIOENZYM - FERMENT „HOKKAIDO" - naturalny enzym z dyni uzyskany w procesie fermentacji, o delikatnym działaniu eksfoliującym; stosowany regularnie każdego dnia, wspaniale wygładza skórę i spłyca nawet głębokie zmarszczki.
• SOY & YOUTH PEPTIDE - aktywny kompleks oleju sojowego i odbudowującego Tetrapeptydu- 7, który intensywnie wypełnia zmarszczki; lftinguje powieki oraz skórę w kącikach oczu.
• MOON ILLUMINATOR - kompleks ekstraktu z drzewa jedwabnego oraz mineralnego pyłu z kamienia księżycowego; usuwa wszystkie oznaki zmęczenia, takie jak cienie czy worki pod oczami.
Sposób użycia: Codziennie rano i wieczorem wklepać krem w oczyszczoną skórę wokół oczu i ust.
Parametry:
Gramatura:
ml
Pojemność:
15
Płeć:
damski
Linia:
Hokkaido Japan-Enzyme
Działanie:
liftujący górną powiekę, redukuje cienie i obrzęki, redukuje zmarszczki, wygładza