Sunone Only Classic rzęsy kępki standard 8mm 60szt
Symbol:
Dostępność:
produkt dostępny w naszym magazynie!
13
szt.
Cena:9.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 3 dni
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
5903332000890
Profesjonalne kępki służą do zagęszczania i wydłużania naturalnych rzęs, a tym samym do optycznego powiększenia oka i spojrzenia. Rzęsy w kępkach SUNONE są miękkie i delikatne, dzięki nim oko wygląda nie tylko naturalnie, ale i spektakularnie! Kępki są bardzo lekkie, niewyczuwalne na oku, zapewniają pełen komfort noszenia. Dodatkową zaletą kępek jest ich ekonomiczność, po umiejętnym usunięciu możemy je ponownie wykorzystać. Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi kępki nie obracają się po aplikacji.
Każda kępka składa się aż z 10 rzęs, dzięki czemu uzyskasz piękne, gęste i naturalnie wyglądające rzęsy. Dodatkowo kępki SUNONE są bardzo łatwe w aplikacji.
Skręt C to ulubione podkręcenie stylistek, które pozwala wyeliminować efekt wizualnego opadania powieki bez efektu ciężkości. Podkręcenie to nadaje się prawie do każdego kształtu oka, a efekt końcowy pozwala uzyskać wyjątkowo wyrazisty wygląd oka.
• Długość rzęs: 8 mm
• Grubość rzęs: 0,1 mm
• Profil rzęs: C
• Kolor rzęs: czarny
Parametry:
Gramatura:
sztuka
Pojemność:
60
Płeć:
damski
Linia:
Only Classic
Słońce:
nie
Kolor:
Black
Dane producenta
Leobert Sp. z o. o. Spółka Komandytowa
ul. Sandomierska 14
37-400 Nisko
Poland
48788661054
lampysunone@gmail.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.