Nowości

Bestsellery

Dla fryzjera

Silcare Easy Shape Polygel akrylożel do paznokci Pink Diamond 30g

The Availability Of : Dostępny w naszym magazynie
40.00
PCs
Masz pytania? Zadzwoń: 426307587 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of
About this product
The Weight Of The
0.15 kg
EAN :
5902560558708

Easy Shape Polygel to innowacyjna formuła, która łączy w sobie zalety akrylu i żelu do stylizacji paznokci. Produkt pozwala na szybkie i łatwe zbudowanie paznokcia bez konieczności samodzielnego tworzenia masy budującej. Akrylożel jest elastyczny, twardy i wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jest dużo mniej łamliwy w porównaniu do innych systemów manicure. Gęsta konsystencja poliżelu i brak właściwości samopoziomujących nie tylko zapobiegają spływaniu produktu z płytki, ale też wydłużają czas potrzebny do uformowania idealnego kształtu paznokcia za pomocą pędzelka zwilżonego w cleanerze.

Easy Shape Polygel umożliwia przedłużenie oraz rekonstrukcję nawet słabej, rozdwajającej się czy łamliwej płytki paznokcia. Stylizacja akrylożelowa jest lekka oraz wygodna w noszeniu, a do tego wygląda bardzo naturalnie.

Produkt można stosować na formie Dual, jak i na naturalnej płytce, co więcej, bezproblemowo utwardza się w lampie UV-LED i nie powoduje efektu pieczenia.

Stosowanie:
Na naturalnym paznokciu: Przygotuj płytkę paznokcia, a następnie nałóż bazę i utwardź ją zgodnie z instrukcją producenta. Wyciśnij odpowiednią ilość Easy Shape Polygel z tubki i nałóż na paznokieć przy pomocy szpatułki. Uformuj kształt paznokcia, zwilżając pędzelek cleanerem i delikatnie modelując produkt. Utwardź w lampie UV-LED o mocy minimum 48 W przez 90 sekund.
Na formie Dual: Wybierz formę Dual dopasowaną do rozmiaru płytki paznokcia i przygotuj płytkę. Wyciśnij odpowiednią ilość Easy Shape Polygel do formy, rozprowadź równomiernie za pomocą pędzelka zwilżonego cleanerem. Przyłóż formę z poliżelem do paznokcia i delikatnie dociśnij, usuń nadmiar produktu pędzelkiem lub szpatułką zwilżoną cleanerem. Utwardź w lampie UV-LED o mocy minimum 48 W przez 90 sekund. Ostrożnie zdejmij formę i nadaj ostateczny kształt paznokciom przy pomocy frezarki i pilnika.

Parameters :
Gramatura:
g
Pojemność:
30
Płeć:
damski
Linia:
Easy Shape Polygel
Słońce:
nie
Kolor:
Pink Diamond

Manufacturer details

Silcare Sp. z o.o
ul. Kostrzyńska 1
66-400 Gorzów Wielkopolski
Poland

48500640189
sklep@silcare.com

There is currently no comments or ratings for this product.
The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :