Darmowa dostawa od 150zł w koszyku!

Promocje

Nowości

Bestsellery

Fryzjer

  • Producent - Alfa Romeo

Alfa Romeo to włoski producent samochodów luksusowych, który został założony w 1910 roku. Firma znana jest z produkcji wysokiej klasy samochodów sportowych o charakterystycznej włoskiej stylistyce. Alfa Romeo i Desire Fragrances stworzyły pierwszą kolekcję zapachów. Partnerstwo pomiędzy technologią Alfy Romeo a doświadczeniem Desire Frangrance sprawiło, że zbadali oni świat motoryzacji z eleganckiej i miejskiej perspektywy, co odzwierciedlają śmiałe i unikalne detale nowej kolekcji. Po raz pierwszy alfa Romeo wkracza do branży perfumeryjnej z trzema męskimi zapachami, z których każdy reprezentuje specyficzny motoryzacyjny świat Alfy Romeo, wyrażony przez cenny element zapachowy.
   Zapach Alfa Romeo Black inspirowany jest nie tylko awangardowym duchem marki, ale również sportowym charakterem i mechanicznym wyrafinowaniem samochodu.
   Kolekcja czerwona przeznaczona dla namiętnego, romantycznego i myślącego przyszłościowo mężczyzny.
   Alfa Romeo Blue to zapach, który jest zaproszeniem do podróży i przeżywania nowych przygód. Powiew świeżego powietrza z morskimi akcentami, które daje Ci cała siłę potrzebną do sprostania życiowym wyzwaniom.