OnlyBio Hair Of The Day bezsilikonowe serum na końcówki włosów 80ml
The Symbol :
The Availability Of :
Odbiór lub dostawa 3-5 dni
0
PCs
Enter your email
:15.52
PCs
Masz pytania? Zadzwoń: 426307587
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of
About this product
The Weight Of The
0.15 kg
The bar code :
EAN :
5904209840144
Która z nas nigdy nie zmagała się z łamliwymi końcówkami? W tym wypadku warto sięgnąć po serum. To z linii Hair of the Day - nie ma sobie równych! Nie zawiera silikonu i optymalnie dociąża pasma. Dla kogo będzie świetną propozycją? Nie tylko dla fanek naturalnych kosmetyków, ale także dla posiadaczek kręconych, puszących się i bardzo suchych włosów. Skuteczna, wegańska receptura pomoże Ci w walce o piękne i zdrowe włosy.
Owocowa rozkosz!
Bezsilikonowe serum na końcówki włosów swój uwodzicielski zapach i przede wszystkim doskonałe działanie zawdzięcza olejkom. Olej malinowy działa regenerująco, dzięki czemu radzi sobie ze zniszczonymi i przesuszonymi końcówkami. Olej figowy chroni końcówki i wygładza pasma, nadając im zdrowy wygląd.
Produkt zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.
JAKI EFEKT UZYSKASZ?
Zregenerowane, wygładzone i zabezpieczone końcówki bez efektu obciążenia i sklejania. Przekonaj się, jak serum świetnie radzi sobie z kręconymi włosami.
JAK UŻYWAĆ? Niewielką ilość serum rozprowadź w dłoniach i wmasuj w wilgotne końcówki włosów. Poczekaj, aż wyschną i ułóż włosy tak, jak chcesz. Gotowe!