La'dor Wonder Balm nawilżający balsam do włosów 200ml
Symbol:
Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:70.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 3 dni
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
8809181937615
Nawilżający balsam z proteinami jedwabiu i 20 typami aminokwasów, który pozwoli Ci nawilżyć włosy w zaledwie 1 minutę, nadając im zdrowy wygląd.
Balsam intensywnie nawilża zniszczone włosy, dostarczając wilgoć w głąb struktury włosa i pomagając ją długotrwale zatrzymać, co zapobiega przesuszeniu i łamliwości. Nadaje włosom gładkość, elastyczność oraz zdrowy połysk, jednocześnie tworząc ochronną barierę, która zabezpiecza przed szkodliwym działaniem suszarek, produktów do stylizacji, twardej wody i czynników zewnętrznych.
Sposób użycia: Nanieś balsam na czyste, wilgotne włosy, rozprowadź równomiernie i po minucie spłucz ciepłą wodą. Do intensywnej pielęgnacji: Nanieś balsam na czyste, wilgotne włosy, rozprowadź równomiernie i spłucz ciepłą wodą po 5-10 minutach. Stosuj 1-2 razy w tygodniu.