Bielenda Kolagenowy Stymulator Młodości nawilżająco-regenerująca woda micelarna do mycia i demakijażu 400ml
Symbol:
Dostępność:
produkt dostępny w naszym magazynie!
7
szt.
Cena:24.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
5902169059729
Woda micelarna z kolagenem i bogatą w sole mineralne, czystą wodą termalną z francuskich wulkanów, nie tylko dokładnie oczyszcza i odświeża naskórek, skutecznie usuwa makijaż (również wodoodporny) i pozostałe zabrudzenia ale ma również działanie przeciwzmarszczkowe.
Działanie: BIOTECHNOLOGICZNY KOLAGEN, polipeptyd identyczny ze składnikiem budującym ludzki kolagen typu III, uzupełnia zawartość kolagenu w skórze, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania jej młodej struktury.
MOLEKULARNE EGZOSOMY przenikają głęboko i aktywują procesy regeneracyjne skóry prowadząc do jej intensywnej odnowy.
POLINUKLEOTYDY w sposób nowoczesny stymulują skórę uruchamiając procesy naprawcze, znacząco zwiększają elastyczność i nawilżenie naskórka.
ACETYLOWANY KWAS HIALURONOWY - ultra wypełniacz zmarszczek, widocznie wygładza, daje optyczny efekt wypełnienia skóry.
Efekt: Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje na etapie oczyszczania, optymalnie nawilża i łagodzi. Pozostawia cerę czystą, świeżą, ukojoną i pełną blasku.
Stosowanie: Nasącz wacik płynem i delikatnie oczyść skórę. Nie pocieraj mocno i nie spłukuj. Stosuj rano i wieczorem lub w ciągu dnia jako zabieg odświeżający.