Nowości

Bestsellery

Dla fryzjera

Babor Phytoactive Reactivating oczyszczający płyn do cery matowej wymagającej odmłodzenia 100ml

The Availability Of : Dostępny w naszym magazynie
41.00
PCs
Masz pytania? Zadzwoń: 426307587 Leave your phone
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of
About this product
The Weight Of The
0.15 kg
EAN :
4015165321569

Drugi krok oczyszczania z olejkiem Hy-Ol. Stworzony z esencji ziołowych dostosowanych do matowej i wymagającej skóry. Przeznaczony do odświeżenia skóry i nadawania jej blasku. Kiedy Hy-Ol jest połączony z Phytoactive, 2-stopniowy system oczyszczania zapewnia delikatne, ale skuteczne, głębokie oczyszczenie idealnie dopasowane do rodzaju skóry.

Kluczowe składniki:
Ze słodkim kwiatem migdałowca, zieloną kawą i miłorzębem dwuklapowym. Zapewnia delikatne, głębokie oczyszczenie. Wyselekcjonowane esencje ziołowe dokładnie nawilżają i rewitalizują skórę podczas oczyszczania.

Sposób użycia: Nałóż 4 pompki Hy-Ol na suchą skórę i wmasuj (nie zwilżaj wcześniej skóry). Następnie rozprowadź 2 pompki Phytoactive Reactivating i wmasuj w skórę zwilżonymi palcami, aż powstanie mleczna emulsja. Spłucz dokładnie dużą ilością zimnej wody.

Parameters :
Gramatura:
ml
Pojemność:
100
Płeć:
damski
Linia:
Cleansing
Działanie:
oczyszczające, rozświetlające
Konsystencja:
płyn
Linie elitarne:
nie
Pielęgnacja specyficzna:
nie
Pora stosowania:
dowolnie
Rodzaj skóry:
dojrzała
Słońce:
nie
Typ skóry:
sucha

Manufacturer details

Dr. BABOR GmbH & Co. KG
Neuenhofstraße 180
52078 Aachen
Germany

4924152960

There is currently no comments or ratings for this product.
The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :