Yoskine Okinawa Green Caviar krem do twarzy z kawiorem na dzień i na noc 70+ 50ml
The Symbol :
The Availability Of :
Odbiór lub dostawa 3-5 dni
0
PCs
Enter your email
:63.00
PCs
Masz pytania? Zadzwoń: 426307587
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of
About this product
The Weight Of The
0.15 kg
The bar code :
EAN :
5900525065230
Okinawa Green Caviar 70+ to głęboko odbudowujący krem do twarzy od marki Yoskine. Luksusowa formuła przeznaczona do skóry dojrzałej, pozbawionej młodego wyglądu. Krem doskonale regeneruje zniszczone komórki od wewnątrz, a jego składniki aktywne zagęszczają skórę i pozostawiają ją bez widocznych zmarszczek, linii i bruzd. Krem skutecznie liftinguje skórę na policzkach, odbudowuje warstwę lipidową skóry, odżywia i głęboko nawilża. Stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się napięta, jedwabiście gładka i pozbawiona utrwalonych zmarszczek. Krem polecany do stosowania rano i wieczorem, Idealny jako baza pod makijaż.
* Umibudo Sea Lift: kompleks przeciwzmarszczkowy łączący ekstrakt z zielonego kawioru (Alga Umibudo) i nowoczesne, zagęszczające skórę Matix-Peptydy. Doskonale regeneruje, liftinguje oraz redukuje długość i głębokość zmarszczek.
* Volume Oval - Lift: siateczka wolumetryczna z oligosacharydami, która pokrywa skórę filmem wygładzającym.
* Tsubaki Beauty Oil: bogaty w kwasy Omega-6 i Omega-9 olej, który odbudowuje warstwę lipidową skóry, odżywia i nawilża.