NO% Green Home Żel do mycia naczyń z sodą oczyszczoną 500ml
Symbol:
31451
Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:16.10
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
4823080002773
EAN:
4823080002773
n0% Eko żel do mycia naczyń z sodą oczyszczoną, jest naturalnym i bezpiecznym płynem do naczyń. Żel doskonale nadaje się do mycia naczyń o różnych powierzchniach, ma unikalną biodegradowalną formułę opartą na bezpiecznych środkach powierzchniowo czynnych i naturalnych składnikach. Doskonale usuwa smar i brud w wodzie o dowolnej temperaturze i pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Produkt jest łatwy do spłukania, nie rysuje naczyń i nie pozostawia smug. Nadaje naczyniom blask, doskonale usuwa tłuszcz w zimnej wodzie, perfekcyjnie usuwa brud. Nadaje się do mycia naczyń dla dzieci, owoców i warzyw. Sprzyja Środowisku. Zawiera 99,78% naturalnych składników. Nie zawiera Chloru, fosforanów, perfum i barwników. Testowany Dermatologicznie.
Składniki aktywne:
• Soda oczyszczona idealnie usuwa brud z naczyń, sztućców, garnków, patelni, także efektywnie i łatwo usuwa tłuszcz, resztki jedzenia i inne zabrudzenia.
• Cytryna działa antybakteryjnie.
Sposób użycia: niewielką ilość płynu zaaplikuj na gąbce, umyj naczynia i dokładnie spłucz, albo dodaj do wody jedna łyżeczkę (5ml) żelu do 3l wody, umyj naczynia i dokładnie spłucz. Do mycia owoców i warzyw rozpuścić 1 łyżeczka (5ml) w 3l wody, pozostawić owoce /warzywa na 1 min w wodzie, następnie dokładnie spłukać.