Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:26.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
5905778571583
KIM JESTEM?
Jestem naturalnym i wegańskim żelem pod prysznic dla mężczyzn, stworzonym z myślą o prawdziwych twardzielach. Dzięki mojej formule nawet po najbardziej wymagającym dniu poczujesz się świeżo i pachnąco. Gotowy na wyzwania dnia?
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?
Usunę z Twojej skóry wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając ją czystą, odświeżoną i gotową na nowe wyzwania. Zawarte we mnie roślinne proteiny i ekstrakt z żeń-szenia zadbają o odpowiednie nawilżenie, regenerację i energetyczny zastrzyk dla Twojej skóry.
CO MAM W ŚRODKU? W moim składzie znajdziesz naturalne ekstrakty z korzenia żeń-szenia syberyjskiego, skrzypu polnego i łopianu, które odżywią i wzmocnią Twoją skórę. Proteiny roślinne (z kukurydzy, pszenicy i soi) zapewnią jej odbudowę i nawilżenie, a gliceryna pochodzenia roślinnego nada jej miękkość i gładkość.