ELEMIS Absolute Eye Serum nawilżające serum pod oczy 15ml
Symbol:
Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:130.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
641628002436
Lekkie serum pod oczy, które głęboko nawilża delikatne okolice oczu, pomagając zredukować oznaki zmęczenia i obrzęki.
To lekkie serum opracowane z myślą o delikatnych okolicach oczu, nawilża i odmładza, jednocześnie pomagając przeciwdziałać matowieniu, obrzękom i drobnym liniom. Nietłusta konsystencja zawierająca olejki z rumianku i drzewa różanego, natychmiast się wchłania i sprawia, że skóra pod oczami wygląda na nawilżoną i odżywioną.
Kluczowe składniki: • Rumianek - olejek z tego zioła znany jest ze swoich właściwości uspokajających i przeciwzapalnych.
• Chaber - bogaty we flawonoidy i przeciwutleniacze chaber jest tradycyjnie używany do łagodzenia zmęczonych, opuchniętych oczu.
• Osmantus - znany ze swojego rzadkiego i cennego zapachu, osmantus silnie dyfunduje z efektem tonizującym i napinającym.
Sposób użycia: Stosuj codziennie rano i wieczorem. Nałóż 1-2 krople na każdy palec serdeczny i delikatnie wklep wokół konturów oczu.
Parametry:
Gramatura:
ml
Pojemność:
15
Płeć:
damski
Linia:
Biotec
Działanie:
nawilżające, odżywcze, redukuje cienie i obrzęki, redukuje zmarszczki