Nawilżająco-łagodzący żel do mycia ciała wspiera mikrobiom skóry, nawilża i odżywia. Żelowa formuła zmienia się w delikatną pianę, idealna do codziennej pielęgnacji.
Bogate oczyszczenie skóry!
Stwórz swoją strefę relaksu dzięki nawilżająco - łagodzącemu żelowi pod prysznic ALGOBODY. To kolejny produkt marki SENSUM MARE z linii do ciała ALGOBODY, stworzony z myślą o pielęgnacji skóry podczas kąpieli. Kosmetyk łączy w sobie składniki, które dbają o odżywienie i optymalne nawilżenie skóry.
Specjalnie dobrany kompleks aktywnie myjących składników jest delikatny dla skóry i nie powoduje jej podrażnienia. Zawarte w żelu inulina i fruktoza pomagają wzmocnić naturalną, ochronną barierę skóry i mikrobiomu.
Produkt przebadany dermatologicznie
95,3% składników pochodzenia naturalnego
100% VEGAN
14 składników aktywnych
Korzyści:
• Dokładnie oczyszcza skórę
• Wspiera równowagę mikrobiomu skóry
• Nawilża
• Łagodzi podrażnienia
• Odświeża
• Koi i relaksuje
• Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku
Moc składników aktywnych:
Kompleks nawilżający w stężeniu 4,5% w połączeniu z kompleksem 5 alg morskich oraz z olejem z awokado nawilża i odżywia skórę. Oryginalna, żelowa formuła sprawia, że po kontakcie z wodą kosmetyk zamienia się w kremową, delikatną pianę, która łatwo się rozprowadza i zapewnia komfortowe stosowanie.
Żel do mycia ALGOBODY pozostawia skórę aksamitnie gładką i miękką w dotyku. Wyjątkowy kwiatowo-drzewny zapach charakteryzujący całą linię ALGOBODY otula i koi zmysły.
Składniki aktywne:
• Inulina i fruktoza: naturalne prebiotyki, pomagają wzmocnić naturalną ochronną barierę skóry i mikrobiomu
• Kompleks nawilżający: wpływa na poziom nawilżenia skóry, przynosi ulgę wysuszonej i podrażnionej skórze
• Olej z awokado: odżywia i wygładza skórę, zapobiega utracie wody z naskórka
• Polyplant Marine: starannie dobrana kompozycja, pozwalająca na spotęgowanie nawilżającego i odżywczego efektu na skórę
Jak stosować?
Wskazania: Codzienna pielęgnacja każdego typu skóry, szczególnie dla skóry przesuszonej, wrażliwej, wymagającej nawilżenia, uelastycznienia i przywrócenia naturalnej gładkości.
Stosowanie: Nałóż odpowiednią ilość żelu na wilgotną skórę ciała i oczyść ją wykonując masaż, a następnie spłucz wodą. W przypadku dostania się żelu do oka przemyj je większą ilością wody.