Rodial Vit C Brightening Cleanser oczyszczający żel do twarzy 20ml
Symbol:
Dostępność:
produkt dostępny w naszym magazynie!
2
szt.
Cena:75.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
5060027067207
Nadaj swojej skórze nową energię już od pierwszego kroku pielęgnacji. Rodial Vit C Brightening Cleanser to luksusowy, multifunkcyjny żel oczyszczający, który nie tylko skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, ale także pielęgnuje, rozjaśnia i wspomaga regenerację skóry. Dzięki zawartości witaminy C, kwasu glikolowego i ekstraktów owocowych, formuła żelu działa jak codzienny rytuał upiększający, który przynosi widoczne efekty już po kilku użyciach. To idealne rozwiązanie zarówno dla skóry potrzebującej rewitalizacji, jak i dla osób pragnących zredukować przebarwienia, rozjaśnić cerę i wygładzić jej strukturę.
Dlaczego warto? • Witamina C rozjaśnia przebarwienia, poprawia koloryt skóry i dodaje jej naturalnego blasku.
• Kwas glikolowy (AHA) delikatnie złuszcza martwy naskórek i stymuluje odnowę komórkową.
• Ekstrakty owocowe działają przeciwzapalnie, łagodząco i antyoksydacyjnie.
• Delikatna, ale skuteczna formuła usuwa nawet wodoodporny makijaż.
• Skóra po użyciu jest oczyszczona, miękka, elastyczna i promienna.
• Idealny do codziennego stosowania, zarówno rano, jak i wieczorem.
• Subtelny, orzeźwiający zapach działa tonizująco i poprawia nastrój.
Sposób użycia: Zwilż skórę twarzy ciepłą wodą. Nanieś niewielką ilość żelu na dłonie i rozmasuj delikatnie na twarzy, omijając okolice oczu. Masuj kolistymi ruchami przez około 30-60 sekund, skupiając się na strefach zanieczyszczonych lub z makijażem. Spłucz dokładnie letnią wodą i osusz twarz ręcznikiem. Stosuj codziennie rano i/lub wieczorem jako pierwszy krok pielęgnacyjny.
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, dokładnie przepłukać letnią wodą. Nie stosować na podrażnioną skórę, przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia podrażnienia.
Dane producenta
Ohio sp. z o.o.
ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 3
00-728 Warszawa
Poland
contact@worldohio.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.