Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:98.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
8809563100651
DermHA-3 Serum to intensywnie nawadniające serum do twarzy. Zawarty w składzie kwas hialuronowy znacząco poprawia poziom nawodnienia i zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Utrzymuje nawilżenie skóry na optymalnym poziomie, zapewniając efekt wygładzenia i ujędrnienia. Dodatek pantenolu nawilża i zmiękcza naskórek, przyspiesza gojenie ran oraz chroni skórę przed podrażnieniem. Odpowiednie dla skór suchych, odwodnionych, podrażnionych i z utratą jędrności.
Substancje aktywne zawarte w produkcie:
Hialuronian sodu - pomaga przywrócić nawilżenie skóry, nadając cerze zrewitalizowany i zdrowy wygląd. Posiada zdolność wygładzania drobnych zmarszczek i poprawiania tekstury skóry;
Pantenol - to składnik nawilżający, łagodzący, który działa jako środek ochronny o właściwościach przeciwzapalnych. Przyciąga wilgoć do skóry i zatrzymuje wodę, umożliwiając skórze nawilżenie od wewnątrz, ograniczając naturalną utratę wody;
Alantoina - redukuje podrażnienia, zmniejsza stan zapalny, stymuluje procesy naprawcze;
Kwas madekasowy, azjatykowy, madekasozyd i azjatykozyd - to cenne związki izolowane z wąkroty azjatyckiej o aktywności przeciwzapalnej, antybakteryjnej oraz przeciwobrzękowej.
Sposób użycia: Na uprzednio oczyszczoną skórę, po zastosowaniu tonera, nałóż niewielką ilość serum na twarz, szyję i dekolt, delikatnie wklep opuszkami palców. Następnie zaaplikuj krem, aby zatrzymać wilgoć.