Morfose Two Phase Collagen Conditioner odżywka dwufazowa kolagenowa 400ml
Symbol: 01149
Dostępność: produkt dostępny w naszym magazynie! 5 szt.
Cena: 22.99
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 01149
Dostępność: produkt dostępny w naszym magazynie! 5 szt.
Cena: 22.99
Morfose Two Phase Collagen Conditioner to dwufazowa odżywka do włosów bez spłukiwania, przeznaczona do codziennej pielęgnacji włosów osłabionych, suchych, matowych i podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Formuła wzbogacona kolagenem pomaga poprawić elastyczność włosów, wygładza je i ułatwia ich rozczesywanie.
Dwufazowa konsystencja aktywuje się po wstrząśnięciu butelki, łącząc składniki pielęgnujące tuż przed aplikacją. Produkt sprawia, że włosy stają się miękkie, lśniące i przyjemne w dotyku, a ich codzienna stylizacja jest łatwiejsza.
Przed użyciem dokładnie wstrząśnij butelką, aby połączyć obie fazy odżywki. Rozpyl produkt równomiernie na mokre lub suche włosy, szczególnie na długości i końcówki. Nie spłukuj. Następnie rozczesz włosy i ułóż fryzurę jak zwykle.
Hurtownia Emilio Piotr Kobus
ul. Chabrowa 13
26-008 Górno
Poland
505929874
sklep@emilio.pl