Fake Bake Duo Brush wielofunkcyjny pędzel do aplikacji pudru
Symbol:
Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:65.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
856175000297
Pędzel 2w1 to wielofunkcyjne i wyjątkowo wygodne rozwiązanie. Jedno akcesorium i dwa pędzle w różnych rozmiarach! Oba pędzle możesz stosować zarówno do twarzy, jak i do całego ciała. Precyzyjnie przycięte końcówki i wyjątkowe gęste główki pędzla świetnie się sprawdzą do aplikacji pudru sypkiego lub prasowanego oraz płynnych podkładów i bronzerów. Ultra aksamitny i niezwykle puszysty dzięki zastosowaniu najwyższej jakości syntetycznego włosia, pozwala uzyskać nieskazitelny wygląd, jak spod ręki profesjonalnej wizażystki. Specjalnie opracowana, wegańska formuła nie powoduje podrażnień, nawet na najbardziej wrażliwej skórze.
EKSPERT RADZI: Płaski pędzel to idealne rozwiązanie do aplikacji samoopalacza na twarz oraz dłonie. Sprawi, że opalenizna będzie prezentować się perfekcyjnie!
INSTRUKCJA CZYSZCZENIA: Zwilż włosie letnią wodą i delikatnie wmasuj w końcówki kilka kropel środka czyszczącego. Dokładnie wypłucz pędzel. Wyciśnij nadmiar wody czystym ręcznikiem i pozostaw do całkowitego wyschnięcia.