Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect krem na dzień SPF15 do skóry suchej Refill 50ml
Symbol:
Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:122.19
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
4005900990297
Krem na dzień z kwasem hialuronowym został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji suchej skóry. Wygładza zmarszczki, nawilża skórę i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu. Zapewnia efekt wypełnienia i widocznej redukcji nawet wyraźnych zmarszczek.
Formuła walczy z pojawianiem się zmarszczek i starzeniem się skóry:
• Kwas hialuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej zapewnia dogłębne nawilżenie i wypełnia zmarszczki
• Saponina pobudza naturalną produkcję kwasu hialuronowego
• Enoksolon zmniejsza stopień degradacji kwasu hialuronowego
Ochrona SPF15 skutecznie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry wywołanemu promieniowaniem UV, pogłębianiu zmarszczek i chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Skóra wygląda młodziej, jest gładsza i bardziej promienna.
Sposób użycia: Nakładaj rano na dobrze oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wmasuj, aż do wchłonięcia.
Używając tego wkładu, możesz pomóc zmniejszyć ilość odpadów plastikowych. Kompatybilny ze wszystkimi słoiczkami po kremach do pielęgnacji twarzy od Eucerin.
Parametry:
Gramatura:
ml
Pojemność:
50
Płeć:
damski
Linia:
Hyaluron-Filler + 3x Effect
Działanie:
chroni, chroni przed słońcem, nawilżające, redukuje zmarszczki, uelastycznia, wygładza, zmiękcza