Clavier Pędzelek do żelu Zhostovo Oval #4
Dostępność: produkt dostępny w naszym magazynie! 9 szt.
Cena: 16.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: produkt dostępny w naszym magazynie! 9 szt.
Cena: 16.00
Więcej o produkcie
Pędzelek do żelu Zhostovo - precyzja w każdym detalu
Pędzelek do żelu Zhostovo o długości 6 mm został stworzony z myślą o pracy z żelem, hybrydą oraz paint żelem. Jego starannie przycięte i ręcznie ułożone włosie gwarantuje wyjątkową precyzję podczas zdobień, a ergonomiczny trzonek, zaprojektowany specjalnie do techniki Zhostovo, zapewnia komfort i pewność w dłoni.
Dbałość o pędzelek
Aby zachować jego doskonałą kondycję:
• Nie czyść włosia w silnych rozpuszczalnikach (alkohol izopropylowy, aceton), które mogą je wysuszać i odkształcać.
• Po pracy z farbami akwarelowymi lub akrylowymi umyj pędzelek w ciepłej wodzie z mydłem lub szamponem, a włosie możesz dodatkowo odżywić odżywką do włosów. Jeśli włosie się wykrzywiło, zanurz pędzelek na chwilę w gorącej wodzie.
• Po użyciu żelu lub hybrydy przemyj pędzelek w rzadkiej bazie lub topie i przechowuj w miejscu chronionym przed światłem słonecznym.
Przeznaczenie
Pędzelki Zhostovo są przeznaczone wyłącznie do zdobienia paznokci. Nie używaj ich do malowania innych powierzchni ani aplikowania kosmetyków na skórę czy twarz - może to uszkodzić włosie i obniżyć jakość zdobienia.
Instrukcje czyszczenia
Po każdym użyciu usuń pozostałości lakieru, żelu lub farby. Włosy pędzelka myj delikatnie, unikając szorowania i długiego moczenia, aby zachować ich strukturę i trwałość. Do czyszczenia stosuj preparaty dedykowane do pędzli lub zmywacz odpowiedni do użytego produktu.
Dbaj o regularne czyszczenie pędzelków, aby zachować higienę i przedłużyć żywotność włosia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci - pędzelki i akcesoria do paznokci mogą zawierać substancje chemiczne szkodliwe dla najmłodszych. Unikać kontaktu z oczami - pędzelki oraz produkty do zdobienia paznokci (lakier, żele) mogą powodować podrażnienia w przypadku kontaktu z oczami. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu - wysoka wilgotność lub nadmierne ciepło mogą prowadzić do odkształcenia lub uszkodzenia włosia.
MELTOM TOMASZ MODZELEWSKI
Ul. Żeromskiego 1/263
01-887 Warszawa
Poland
bok@clavier.pl