Prostownica do keratynowego prostowania włosów - Dafne Tecno Elettra

Tecno Elettra profesjonalna  prostownica do włosów Dafne, prostownica do keratynowego prostowania włosów z powłoką turmaliowo - ceramiczną, złota

Marka Tecno Eletra znana jest ze swojej jakości. Dziś, przedstawia nową prostownicę, dedykowaną do zabiegów keratynowego prostowania włosów? Zapytasz dlaczego akurat do tej usługi? Już odpowiadam. Prostownicy oczywiści można używać również bez zabiegu, zapewnia ona rewelacyjne, szybkie i bezpieczne efekty. Jednakże przy keratynowym prostowaniu włosów, trzeba pamiętać o odpowiednim ustawieniu temperatury, kilkukrotnym przejechaniu prostowanego pasma oraz utrzymaniu prawidłowej, stałej temperatury płytek, który w tym wypadku gwarantuje prostownica Dafne od marki Tecno Elettra. Wyjątkowość płytek opiera się ich powłoce - turmalinowo - ceramicznej.

Czym pokryte są płytki prostownicy keratynowej?

Pewnie terminy ceramika i turmalina są często wykorzystywane w świecie profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego, jednakże nie każdy wie, z czym faktycznie wiąże się technologia turmalinu ceramicznego. Generalnie jest to przełomowe odkrycie w wygładzaniu włosów. Płytki ceramiczne są zawsze preferowane, gdy przychodzi czas na zakup prostownicy. W przeciwieństwie do płyt aluminiowych, a nawet pozłacanych, ceramika przesuwa się po włosach, nie ciągnąc ich i nie szarpiąc, zmniejszając ich łamliwość i uszkodzenia. Ceramika nagrzewa się również szybko i równomiernie, co wymaga mniejszej liczby przejść żelazka przez włosy. Turmalin natomiast to krystaliczny minerał z krzemianu boru, który wspomaga proces wygładzania włosów. Turmalin emituje jony ujemne, które przeciwdziałają jonom dodatnim obecnym w suchych lub zniszczonych włosach. Efektem są gładkie, lśniące włosy. Turmalin pomaga nawet uszczelnić wilgoć we włosach i zapobiega puszeniu się. Turmalin jest dodawany do płytek ceramicznych, najpierw kruszony na drobny proszek, który jest następnie wypalany na płytach i innych elementach żelaza. Możesz również znaleźć technologię turmalinu dodaną do pędzli, grzebieni, lokówek i nie tylko.Zalety prostownicy do keratynowego prostowania włosów?

 • Płytki pokryte turmaliną oraz ceramiką gwarantują wysoką jakość osiąganych efektów.
 • Ustawiona temperatura osiągana w ciągu kilku sekund i utrzymywana jest na stałym wybranym poziomie, dzięki czemu otrzymujesz gładkie wykończenie jednym pociągnięciem ręki.
 • Dzięki precyzyjnej regulacji efekt pielęgnacyjny i stylizacyjny jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.
 • Praktyczny obrotowy kabel gwarantuje maksymalny komfort i zmniejsza zmęczenie przewodu.

Prostownica do keratynowego prostowania włosów

Jak używać prostownicę do keratynowego prostowania włosów Dafne

 • Włączamy prostownicę, urządzenie ustawione jest na standardową temperaturę 180 stopni C.
 • Przełącznikami "-" lub "+" w wygodny sposób regulujemy temperaturę.
 • Szeroki zakres temperatury to 130, aż do 230 stopni C.
 • Urządzenie zadba o Twoje bezpieczeństwo, ponieważ wyposażone jest w funkcję AUTO STOP , która wyłącza urządzenie po 60min.
 • Płytki grzewcze wykonane są z powłoki turmalinowo - ceramicznej.
 • Wygodny i praktyczny przewód obrotowy 360 stopni o zasięgu aż 3 metry!
 • Rozmiar płytki grzewczej 100x25mm.
 • W zestawie osłona silikonowa na płytki grzewcze.

Tecno Elettra Dafne prostownica do włosów z powłoką turmalinowo - ceramiczną, prostownica do keratynowego prostowania, złota