Witamy w naszym sklepie nową markę, która zachwyciła nas swoim podejściem do pielęgnacji. BasicLab to polskie produkty, które dbają o naszą skórę i włosy dzięki składom bogatym w składniki aktywne, jednocześnie ubogim w te, które są niepotrzebne i uczulające. Czyste składy to nie jedyna ich zaleta, tak piszą o sobie twórcy BasicLab:

„Stworzyłyśmy markę BasicLab Dermocosmetics z myślą o dermokosmetykach, które łączą naturę z technologią. Pragniemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, które wykorzystujemy w dążeniu do zdrowia i piękna. W naszych produktach nie znajdziesz parabenów, silikonów, SLS, SLES, Metyloizotiazolinonu i Phenoxyethanolu. Dedykujemy je szczególnie skórze wrażliwej dlatego nasze formuły zostały stworzone tak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Skuteczność i bezpieczeństwo dobranych składników aktywnych jest dla nas priorytetem.

Wierzymy w świadomą pielęgnację dlatego stosujemy tylko niezbędne składniki dopasowane do potrzeb danego typu skóry. Nasze produkty są bardzo wydajne a zastosowana opcja pompki z mniejszą dozą, pozwala na dłuższe w czasie korzystanie z nich. W ten właśnie sposób realizujemy naszą koncepcję less waste.

Podstawą dla BasicLab Dermocosmetics jest dzielenie się tym, co najlepsze i definiowanie piękna na Twój własny sposób.”

 

Serie kosmetyków:

 

E S T E T I CUS

Esteticus to innowacyjna gama kuracji przeciwzmarszczkowych oparta na 3 efektywnych postaciach wit.C: Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Ascorbyl Tetraisopalmitate, kwasie ferulowym, naturalnej wit.E oraz peptydach dedykowana różnym potrzebom skóry. Kuracje nie tylko wspomagają walkę z procesem starzenia się skóry, ale również niosą ze sobą dodatkowe benefity wynikające z wszechstronnego działania wit.C w połączeniu z kwasem ferulowym i naturalną witaminą E.
Witamina C posiada bardzo szerokie spectrum działania. Poprzez pozytywny wpływ na syntezę włókien kolagenowych przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia się skóry.

W skład gamy Esteticus wchodzą produkty:


Kuracje dedykowane są wszystkim rodzajom skóry, można je stosować na dzień i/lub noc w zależności od potrzeb.
Kuracje pozbawione są konserwantów oraz glikolu propylenowego, który jest w większości produktów z witaminą C.

 

CAP I L LUS

Capillus to wysoko wyspecjalizowana gama szamponów i odżywek odpowiadających na potrzeby różnych rodzajów włosów i skóry głowy.

Priorytetem gamy jest zapewnienie skuteczności, bezpieczeństwa i tolerancji, Skuteczność szamponów i odżywek wynika z optymalnego doboru składników aktywnych dostosowanego do konkretnego problemu włosów, czy skóry głowy. Produkty łączy innowacyjny kompleks SEPITONIC M3.0TM, który zwiększa metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki aktywne działają skuteczniej na włosy i skórę głowy. Wszystkie szampony i odżywki BasicLab Capillus mają pojemność 300 ml.

W skład gamy Famillias wchodzą produkty :


Dzięki pompce można łatwo i precyzyjnie dozować produkt. Pompka posiada specjalny mechanizm dzięki czemu formuła nie ma kontaktu z metalem.

 

MI C E L L I S

Micellis to gama płynów micelarnych oraz fizjologicznych żeli do oczyszczania twarzy. Priorytetem gamy jest skuteczny demakijaż i pielęgnacja każdego rodzaju skóry. Gama doskonale definiuje markę korzystając z rozwiązań technologicznych, a także uznanych składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Bezzapachowe fizjologiczne żele oczyszczające oparte są w 99% na składnikach pochodzenia naturalnego. Płyny micelarne dedykowane są skórze wrażliwej, dlatego zostały pozbawione zapachów. Lekkie i nieinwazyjne formuły precyzyjnie demakijażują oraz usuwają wszelkie zanieczyszczenia na etapie mycia bez użycia wody.

W skład gamy Famillias wchodzą produkty :

Dzięki pompce można łatwo i precyzyjnie dozować produkt. Pompka posiada specjalny mechanizm dzięki czemu formuła nie ma kontaktu z metalem. Synergistyczna siła płynów micelarnych i fizjologicznych żeli oczyszczających skutecznie troszczy się o podstawową pielęgnację już na etapie etapie mycia i demakijażu.