Alfaparf Milano jest włoską marką numer 1 w branży fryzjerskiej na całym świecie. Włosy to sposób, w jaki wyrażamy siebie, a ich kolor jest tym, co czyni nas najbardziej wyjątkowymi i rozpoznawalnymi. Nowością na stronie Luxlook.pl jest linia Semi di Lino Anti-Yellow, która podkreśla naturalne lub farbowane włosy blond i srebrne. Neutralizuje niepożądane żółte odcienie, ożywia trzon włosa i dodaje mu wilgoci, dzięki czemu włosy są miękkie i lśniące.Alfaparf Semi Di Lino Anti-Yellow Low Shampoo 250ml

Szampon do włosów blond i siwych delikatnie oczyszcza i neutralizuje niepożądane żółte odcienie, dzięki składnikowi Blonde Recovery dodatkowo nawilża i odżywia włókna włosów.

Alfaparf Semi Di Lino Anti-Yellow Low Shampoo 1000ml
Szampon do włosów blond i siwych dostępny jest również w pojemności 1000ml, nie zawiera siarczanów (SLES FREE).

Składniki aktywne:
Blond Recovery - pozyskiwany z nasion chleba świętojańskiego, który nawilża i odżywia włosy.
Violet ash.21 - pigment niwelujący żółte refleksy.
Shine Fix Complex - wyciąg z siemienia lnianego, który zapewnia połysk aż przez 24h.
Blue Light Shield - chroni przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego.
Urban Defence pro - chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi metalami ciężkimi oraz zanieczyszeniami powietrza.
Color Fix Complex - filtry UV oraz antyoksydanty, które zapewniają ochrone koloru.Alfaparf Semi Di Lino Anti-Yellow Conditioner

Odżywka do włosów blond i siwych neutralizuje niepożądane żółte odcienie, odżywia i nawilża włosy, nie obciążając ich. Na wilgotne umyte szamponem włosy nałóż niewielką ilość odżywki, na długośc i końce włosów. Pozostaw na 3 minuty, rozczesz, a następnie dokładnie spłucz.


Alfaparf Semi di Lino Anti- Yellow Spray

Spray do włosów blond i siwych, idealnie sprawdza się również do włosów z balayage. Neutralizuje niepożądane żółte odcienie oraz nie obciąża włosów. Produkt przeznaczony do częściowego rozjaśniania. ozpyl produkt na wilgotne włosy i rozprowadź równomiernie za pomoca grzebienia lub szczotki. Wysusz włosy. Stosuj po każdym myciu włosów, aż do uzyskania pożądanego rezultatu.