Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:21.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
5903766462141
Mydło ZEW for men x Manto ze srebrem koloidalnym, witaminą C i węglem drzewnym z Bieszczad dokładnie oczyszcza skórę dłoni, twarzy i całego ciała. Zawarte w formule mydła srebro koloidalne wspomaga głęboką higienę skóry i stymuluje regenerację uszkodzonych tkanek. Witamina C ma właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne, wspomaga syntezę kolagenu i redukuje drobne przebarwienia skóry. Węgiel drzewny pochłania toksyny i zanieczyszczenia ze skóry, usuwa zrogowaciały naskórek i nadmiar sebum. Zawarte w mydle masła shea, a także olej z nasion rokitnika wzmacniają i nawilżają suchą skórę. Żel aloesowy i alantoina łagodzą i koją naskórek.
• Naturalne składniki, takie jak srebro koloidalne i węgiel drzewny oczyszczają skórę, a alantoina i masło shea nawilżają ją
• Zawiera witaminę C i Hydromanil, które poprawiają kondycję skóry i jej nawilżenie
• Szczególnie polecany dla skóry, która potrzebuje dawki energii
Produkt naturalny, odpowiedni dla wegan, ma zrównoważone pH i nie zawiera glikolu, sztucznych barwników, oleju parafinowego, PEG i SLS.
Sposób użycia: Zwilż kostkę mydła ciepłą wodą. Potrzyj w dłoniach, aż uzyskasz pianę. Nałóż na skórę i delikatnie wmasuj. Pozostaw na kilka sekund, a następnie dokładnie spłucz wodą. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się mydła do oczu, natychmiast przepłucz je dużą ilością wody.