Dostępność:
produkt dostępny w naszym magazynie!
192
szt.
Cena:15.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka9.99
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
8803463006051
Intensywna 2-etapowa kuracja regenerująco-nawilżająca dla każdego typu skóry Zabieg REEDLE SHOT 700 to skuteczna kombinacja boostera i maski, która przywraca skórze gładkość, intensywnie nawilża i wspomaga jej naturalną odnowę. Idealny sposób na szybkie wzmocnienie i rewitalizację cery - niezależnie od jej typu.
Jak działa? Krok 1 - Reedle Shot 700:
Zawiera zaawansowaną technologię CICA REEDLE™ - mikrocząsteczki na bazie krzemionki, inspirowane mikronakłuwaniem, delikatnie stymulują skórę, poprawiając jej teksturę i zwiększając wchłanianie składników aktywnych.
Krok 2 - Soft Deep Mask:
Bogata w glicerynę, skwalan, ceramid NP i kwas hialuronowy, maska głęboko nawilża, koi i wzmacnia barierę ochronną skóry, zapewniając uczucie komfortu i świeżości.
Produkt testowany dermatologicznie - odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry.
Korzyści: • Wygładza i zmiękcza szorstką, zmęczoną skórę
• Przyspiesza naturalną odnowę komórkową
• Intensywnie nawilża i koi
• Wzmacnia barierę ochronną skóry
• Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry
Sposób użycia: 1. Nałóż zawartość Kroku 1 (Reedle Shot 700) na oczyszczoną skórę i delikatnie wmasuj do całkowitego wchłonięcia.
2. Następnie nałóż maskę z Kroku 2, pozostawiając ją na twarzy przez 10-20 minut
3. Po zdjęciu, wklep pozostałą esencję - nie spłukuj.
Idealny rytuał pielęgnacyjny przed snem lub ważnym wydarzeniem, gdy skóra potrzebuje natychmiastowego efektu „wow".
Tylko do użytku zewnętrznego. Stosować zgodnie z instrukcją. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na błony śluzowe i uszkodzoną skórę. W przypadku podrażnienia natychmiast przerwać stosowanie. Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C
Dane producenta
Ohio sp. z o.o.
ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 3
00-728 Warszawa
Poland
contact@worldohio.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.