Nowości

Bestsellery

Dla fryzjera

Silcare Nappa spray na zmęczone stopy 55ml

Dostępność: produkt dostępny w naszym magazynie!

Cena: 12.00

szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
10.9
  • Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 8 0
  • ORLEN Paczka 10.9
  • InPost Paczkomaty 24/7 13.99
  • UPS Kurier 15.99
  • InPost Kurier 16.99
  • InPost Kurier płatność przy odbiorze 24.99

Więcej o produkcie

Waga
0.15 kg
EAN:
5902560569971

Nappa Spray na zmęczone stopy - ulga i odprężenie każdego dnia
Nappa Spray odprężenie kompleks LEGACTIF na zmęczone stopy to spray stworzony z myślą o pielęgnacji zmęczonych, opuchniętych, obolałych i ociężałych nóg. Spray zapewnia odprężenie i przynosi ulgę. Sprawdzi się także dla osób z tendencją do rozszerzonych naczynek krwionośnych. Ponadto nawilża skórę i działa przeciwobrzękowo.

W składzie produktu znajduje się wiele dobroczynnych składników aktywnych. Wśród nich jest roślinny kompleks Legactif, składający się z wyciągów z nawłoci, ruszczyku i cytryny. Legactif stymuluje krążenie krwi, redukuje obrzęki i uszczelnia naczynia krwionośne, przynosząc nogom poczucie ulgi i komfortu oraz poprawiając samopoczucie. Dodatkowo bioferment Radish z rzodkwi, dzięki probiotykom, chroni mikrobiom skóry przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Syndrom ciężkich nóg jest coraz częściej spotykaną dolegliwością, która dotyka wiele osób. Jego przyczyną jest przede wszystkim złe krążenie krwi, wywołane m.in. siedzącym trybem życia, niezdrową dietą, chorobami czy wiekiem. Przynieś swoim zmęczonym stopom ulgę dzięki wegańskiemu kosmetykowi w sprayu - Nappa Spray ODPRĘŻENIE.

Składniki aktywne:
• kompleks Legactif - ekstrakt z nawłoci, ruszczyku i cytryny - niweluje uczucie ciężkości nóg, uszczelnia naczynia krwionośne, działa przeciwobrzękowo i stymuluje krążenie krwi, redukuje przepuszczalność naczyń krwionośnych oraz zwiększa ich wytrzymałość,
• Gin Toniq - postbiotyk, innowacyjny składnik pochodzenia naturalnego, powstały na skutek procesów fermentacyjnych - chroni mikrobiom skóry, działa nawilżająco i kojąco,
• mentol - chłodzi i odświeża skórę, działa antyseptycznie.

Cechy:
• chroni mikrobiom skóry,
• nawilża skórę,
• uszczelnia naczynia krwionośne,
• poprawia krążenie,
• redukuje obrzęki i zapobiega ich powstawaniu,
• niweluje uczucie ciężkich i zmęczonych nóg,
• zapobiega nadmiernej potliwości stóp,
• chłodzi i odświeża,
• działa antyseptycznie,
• szybko się wchłania,
• produkt wegański.

Stosowanie:
Spryskaj stopy oraz łydki i delikatnie wmasuj.

Parametry:
Gramatura:
ml
Pojemność:
55
Płeć:
unisex
Linia:
Nappa Spray
Działanie:
odświeża, regeneruje, relaksujące
Konsystencja:
mgiełka
Linie elitarne:
nie
Słońce:
nie
Lokalizacja:
stopy
Pielęgnacja ciała:
tak

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w temp. poniżej 25°C. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Dane producenta

Silcare Sp. z o.o
ul. Kostrzyńska 1
66-400 Gorzów Wielkopolski
Poland

48500640189
sklep@silcare.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Ocena produktu
Zadaj pytanie