Ręczne ostrzenie: Ostrza ostrzone ręcznie, dla maksymalnej dokładności i gładkości linii cięcia.
Wygodne, proste uchwyty: Proste, klasyczne uchwyty oraz klasyczny rozmiar pierścionka dla pełnej kontroli i komfortu.
Dodatkowa ochrona przed korozją: Polerowanie pastą GOI zwiększa odporność na rdzewienie, zapewniając trwałość narzędzia.
Perfekcyjna precyzja i wygoda
Nożyczki STALEKS CLASSIC 11 TYPE 1 to idealne narzędzie do precyzyjnej pracy z każdą skórką. Dzięki stożkowym ostrzom i delikatnej krzywiźnie, pozwalają na dokładne i płynne cięcie, co zapobiega zadzieraniu skórek. Ostrzone ręcznie, pozostają niezwykle ostre, co umożliwia precyzyjną i wygodną pracę.
Trwałość i niezawodność
Wykonane z dbałością o jakość i trwałość, nożyczki CLASSIC 11 są polerowane pastą GOI, co zabezpiecza je przed korozją i pozwala cieszyć się ich niezawodnością przez długi czas. Klasyczne, solidne wykonanie czyni je idealnym wyborem dla osób poszukujących niezawodnych narzędzi do pielęgnacji.
Ergonomia i łatwość użytkowania
Proste uchwyty oraz klasyczny rozmiar pierścionka sprawiają, że nożyczki wygodnie leżą w dłoni i zapewniają komfort użytkowania. Lekka konstrukcja i miękki ruch ostrzy sprawiają, że narzędzie jest wygodne do pracy przez dłuższy czas.
Dla miłośników klasycznych narzędzi
Nożyczki do skórek STALEKS CLASSIC 11 TYPE 1 to eleganckie i niezawodne narzędzie, które łączy tradycyjną precyzję z nowoczesnym komfortem, doskonałe dla profesjonalistów i użytkowników domowych.
Parametry:
Dane producenta
Staleks
Modlińska 74a
05-110 Jabłonna
Poland
48 535 424 894.
sklep@staleks.pl
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.