Pani Walewska Classic krem półtłusty na dzień i na noc 50ml
Symbol:
Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:33.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 3 dni
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
10.9
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
ORLEN Paczka10.9
InPost Paczkomaty 24/713.99
UPS Kurier15.99
InPost Kurier16.99
InPost Kurier płatność przy odbiorze24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
5900330304319
Krem półtłusty przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej suchej i normalnej. Bogata receptura (woski, tłuszcze, naturalne oleje roślinne) sprawia, że preparat idealnie wygładza, wzmacnia i uelastycznia skórę, nadając jej świeży i zdrowy koloryt. Utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, zapewniając skórze maksymalną jędrność i elastyczność. Łagodzi podrażnienia i napięcia naskórka. Preparat delikatnie natłuszcza, pozostawiając na skórze film ochronny, który chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
JAK DZIAŁA?
skóra jędrna i elastyczna
gładka i miękka
pełna blasku i świeżości
wzmocniona i odżywiona
SKŁADNIKI AKTYWNE:
WOSKI, TŁUSZCZE - o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych, tworząc warstwę ochronną na powierzchni skóry, zapobiegają utracie wody, nadają skórze gładkość i elastyczność. Działają przeciwzapalnie i przeciwalergicznie, przeciwdziałają szkodliwym wpływom środowiska.
NATURALNE OLEJE ROŚLINNE - odżywiają i uelastyczniają naskórek, skutecznie wzmacniają barierę ochronną skóry. Doskonale pielęgnują i chronią skórę przed przesuszeniem, czyniąc ją miękką i delikatną.