LOVRO Bloomlight Lipgloss błyszczyk optycznie powiększający usta z efektem chłodzenia 01 Pure Shine 5.5g

Magazyn: produkt dostępny w naszym magazynie!

Cena: 29.00

szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875

Magazyn i dostawa

Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa już od 249 zł lub:
10.9
  • Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 8 0
  • ORLEN Paczka 10.9
  • InPost Paczkomaty 24/7 13.99
  • UPS Kurier 15.99
  • InPost Kurier 16.99
  • InPost Kurier płatność przy odbiorze 24.99

Więcej o produkcie

Waga:
0.15 kg
EAN:
5906448730088

Bloomlight Lipgloss - błyszczyk z efektem chłodzenia

Bloomlight Lipgloss otula usta szklistym połyskiem i subtelnym kolorem, a odświeżający efekt chłodzenia zapewnia im pełniejszy, gładszy i bardziej wyrazisty wygląd.

Formuła jest otulająca i komfortowa w noszeniu — bez uczucia lepkości. Wykończenie przypomina taflę światła na ustach — od krystalicznie przejrzystej po delikatnie rozświetloną kolorem.

Biżuteryjne opakowanie sprawia, że to nie tylko kosmetyk, ale piękny dodatek, po który chce się sięgać.

Transparentna tafla, świetliste drobinki, perłowy blask lub subtelny nude - każdy odcień to inny sposób na światło.

Bloomlight — gdy skóra rozkwita światłem.

Świeże rumieńce i miękkie rozświetlenie tworzą makijaż pełen lekkości i subtelnego blasku. Morelowe i różane tony spotykają się ze świetlistą cerą, podkreślając naturalne piękno.

Bloomlight daje efekt skóry muśniętej światłem — świeżej, promiennej i pełnej delikatnego glow. Makijaż lekki jak płatki kwiatów i promienny jak poranne światło.

Parametry:
Gramatura:
g
Pojemność:
5.5
Płeć:
damski
Linia:
Bloomlight Lipgloss
Słońce:
nie
Forma podania:
aplikator
Kolor:
01 Pure Shine

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w razie nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Dane producenta

E-Commerce Solutions Sp. z o.o.
ul. Serocka 10
04-333 Warszawa
Poland

+48221237767
lovro@primaveraperfum.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Ocena produktu
Zadaj pytanie