Diapason Ekologiczny lakier do włosów 325ml
Dostępność: produkt dostępny w naszym magazynie! 12 szt.
Cena: 31.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: produkt dostępny w naszym magazynie! 12 szt.
Cena: 31.00
Lakier do włosów bez gazu gwarantuje bardzo mocne utrwalenie oraz wyraźną strukturę fryzury, jednocześnie nie obciążając włosów. Zapewnia im ochronę, elastyczność oraz subtelny połysk. Szybko wysycha, jest odporny na wilgoć, nie pozostawia osadu i łatwo się wyczesuje.
Formuła produktu nie zawiera parabenów, barwników, silikonów ani olejów mineralnych. Została wzbogacona o ekstrakt z zielonej herbaty oraz proteiny jedwabiu, które pielęgnują włosy i poprawiają ich kondycję.
Sposób użycia: Rozpylić na suche włosy z odległości około 30 cm.
Niebezpieczeństwo. Łatwopalny aerozol. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, ognia i iskier. Nie rozpylać w kierunku płomienia ani rozgrzanych powierzchni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu natychmiast przemyć je dużą ilością wody. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie wdychać rozpylonej mgiełki. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W przypadku wystąpienia podrażnień lub reakcji uczuleniowej należy zaprzestać stosowania. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Diapason Cosmetics Milano Srl
Piazza Emilia 1
20129 Milano
Italy
info@diapasoncosmetics.com