Acqua di Parma Quercia dyfuzor zapachowy z patyczkami 180ml
Symbol:
Dostępność:
produkt niedostępny, oczekiwanie na dostawę!
0
szt.
Wpisz swój e-mail
Cena:285.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
0
InPost Kurier płatność przy odbiorze0
ORLEN Paczka0
InPost Paczkomaty 24/70
InPost Kurier0
UPS Kurier0
Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 80
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
Kod kreskowy:
EAN:
8028713620553
Dyfuzor Quercia to ucieleśnienie perfumeryjnego kunsztu kolekcji Signatures of The Sun, która wprowadza światło, odsłaniając wspaniałość mchu dębowego. Zamknięty w błyszczącym, czarnym lakierowanym szklanym słoiku, ozdobionym miękką etykietą Signatures ze złotymi literami, dyfuzor wyposażony w klasyczne czarne patyczki rattanowe wypełnia przestrzeń otulającymi nutami zapachowymi Quercia.
Część kolekcji Home, ten wszechstronny i łatwy w użyciu dyfuzor tworzy atmosferę, w której magnetyczna fascynacja dębem spotyka się z zmysłowym pryzmatem Colonia, tworząc wyjątkowy zapachowy pejzaż.
WAŻNE - ŚRODKI OSTROŻNOŚCI DOTYCZĄCE STOSOWANIA: zalecenia: Odkręć nakrętkę i zdejmij wewnętrzną płytkę. Załóż z powrotem nakrętkę i włóż trzcinowe patyczki do butelki. Przy pierwszym użyciu konieczne jest namoczenie patyczków przez dwadzieścia cztery godziny przed ich obróceniem. Częstotliwość, z jaką niektóre lub wszystkie patyczki są odwracane, decyduje o intensywności zapachu: im częściej są odwracane, tym większa intensywność. Jeśli dyfuzja jest zbyt intensywna, dostosuj ją, wyjmując kilka patyczków, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu. Aby przedłużyć czas trwania zapachu, zaleca się unikanie wysokich temperatur, bezpośredniego światła słonecznego i intensywnej cyrkulacji powietrza, które mogą przyspieszyć parowanie. Umieść dyfuzor zapachowy na płaskiej powierzchni, gdzie nie będzie narażony na wilgoć. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Koncentrat zapachowy zawiera naturalne surowce, dlatego jego kolor może nieznacznie zmienić się z czasem, bez uszczerbku dla jego właściwości zapachowych. Po kontakcie z patyczkami rattanowymi zaleca się umycie rąk czystą wodą z mydłem. Wysoce łatwopalna ciecz i opary.
Dane producenta
Acqua di Parma S.r.l.
Via Giovanni Spadolini 7 Building B
20141 Milan
Italy
390498599388
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.