Nowości

Bestsellery

Dla fryzjera

APIS Ceramide Repair kojąca maska algowa z ceramidami i beta glukanem 200g

Dostępność: produkt dostępny w naszym magazynie!
55.00
szt.
Masz pytania? Zadzwoń: +48 504504875 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 3 dni
Darmowa dostawa od 159 zł lub:
9.99
  • Odbiór w salonie sprzedaży Łódź - ul. Mała 8 0
  • ORLEN Paczka 9.99
  • InPost Paczkomaty 24/7 13.99
  • UPS Kurier 15.99
  • InPost Kurier 16.99
  • InPost Kurier płatność przy odbiorze 24.99
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg
EAN:
5901810051952

Maska przynosząca natychmiastowe ukojenie przesuszonej i podrażnionej skórze. Zmniejsza jej nadwrażliwość na czynniki zewnętrzne i wycisza zaczerwienienia, także po intensywnych zabiegach. Dostarcza składniki niezbędne do przywrócenia naturalnej równowagi hydrolipidowej naskórka, w tym kluczowe do jej odbudowy ceramidy typu 3 i 6-II. Obecność beta glukanu z wąkrotką azjatycką wspiera szybszą regenerację i podnosi poziom nawilżenia, co skutecznie niweluje odczucie suchości, pieczenia oraz łuszczenia skóry.

WŁAŚCIWOŚCI:
● ceramidy typu 3 oraz 6-II - stanowią podstawowy element cementu międzykomórkowego, odpowiedzialny za integralność warstwy rogowej skóry. Ich niedobór prowadzi do zwiększonej utraty wody (TEWL), co skutkuje odwodnieniem. 
● beta-glukan - skutecznie wycisza uczucie swędzenia, pieczenia oraz suchości skóry.
● wąkrotka azjatycka - wspiera proces gojenia podrażnień i przyspiesza regenerację skóry. 

Wskazania: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień, z zaburzoną barierą hydrolipidową oraz po zabiegach kosmetologicznych. 

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

Sposób użycia: do około 15 g maski dodać około 40 ml wody mineralnej niegazowanej, energicznie mieszając doprowadzić do gęstej konsystencji. Nałożyć szpatułką na skórę twarzy i szyję, pozostawić na 15-20 minut. Po zastygnięciu usunąć maskę przez ściągnięcie w całości, ewentualne pozostałości zmyć tonikiem.

Parametry:
Gramatura:
g
Pojemność:
200
Płeć:
damski
Linia:
Ceramide Repair
Działanie:
nawilżające, regeneruje, równoważące, uelastycznia, wygładza, zmiękcza, łagodzi podrażnienia
Konsystencja:
maska
Linie elitarne:
nie
Pielęgnacja specyficzna:
maska
Pora stosowania:
dowolnie
Rodzaj skóry:
dojrzała, wrażliwa
Słońce:
nie
Typ skóry:
mieszana/tłusta, normalna, sucha

Dane producenta

APIS Natural Cosmetics Sp. z o.o.
ul. Łochowska 40
85-372 Bydgoszcz
Poland

690434290
kontakt@apis-sklep.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Jakość
Funkcjonalność
Cena brutto (z VAT)
Podpis
Opinia
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: