• Kategorie
  • Szukaj
  • Keratynowe prostowanie włosów oraz szampony, odżywki, maski i olejki do podtrzymania zabiegu trwałego prostowania

Keratynowe prostowanie włosów, prostowanie włosów, ich wygładzenie oraz podtrzymanie na długo!

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, po którym puszące się i niesforne włosy zostają okiełznane, a przy okazji stają się gładkie oraz lśniące.

Ten popularny w salonach fryzjerskich zabieg coraz częściej wykonywany jest w domowych warunkach, przez szerszą dostępność mniejszych, jednorazowych, a tym samym domowych zestawów. Zabieg ten nie jest trudnym zabiegiem, jednakże wymaga świadomości poszczególnych etapów oraz dokładności i czasu. W skrócie polega na pokryciu włosów płynną keratyną, która wpływa na strukturę włosa. Następnie przy użyciu wysokiej temperatury, utrwalamy dany proces. Na tym etapie trzeba pamiętać, że ważna jest dobrej jakości prostownica, która zapewni prawidłową temperaturę. Po dokonanym zabiegu zastawiasz się czym myć włosy po keratynowym prostowaniu włosów? Podtrzymanie zabiegu keratynowego prostowania włosów zapewnia seria Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy, którą znajdziesz poniżej.

Czym myć włosy po keratynowym prostowaniu? Produktami bez soli, to bardzo ważne! Seria kosmetyków podtrzymująca zabieg keratynowego prostowania włosów to Alfaparf Lisse Design Keratin Therpay!