Jaguar, Carecut gorące nożyczki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jaguar
  • Dostępność: Wysyłka w 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 4 064,23 zł / szt. 4 999,00 zł / szt.

Jaguar, Carecut gorące nożyczki

CARECUT został zaprojektowany specjalnie dla długich włosów. Im są one dłuższe, tym bardziej stają się narażone na działanie różnych czynników zewnętrznych - promieniowanie UV, mechaniczną lub chemiczną ekspozycję, jak suszenie, prostowanie lub koloryzacja. Często zdaża się że włosy dłuższe niż do ramion mają słabe końcówki, są cienkie i kruche. To sprzyja skolei ich rozdwajaniu. Rozwiązaniem jest CARECUT.

Przy każdym strzyżeniu z użyciem CARECUT końce są uszczelnione, utrzymują naturalną wilgotność, a substancje odżywcze i składniki nawilżające pozostają we włosach. CARECUT powoduje, że włosy są odżywione, silne i odporne. Wyglądają zdrowo i pięknie.

Różnica po wykonaniu strzyżenia CARECUT widoczna jest od razu. Włosy mają zamknięte końcówki i są równie silne i pełne energi od od nasady głowy, aż po ich skraj.

Wykonujemy strzyżenie CARECUT – otrzymujemy widoczną różnicę natychmiastowo
Strzyżenie CARECUT zmienia włosy kolosalnie.
Są one zamknięte na końcach i włosy mają prawie tyle samo energii jak bezpośrednio od nasady głowy.
CARECUT odżywia włosy i sprawia że są naturalnie silne i piękne.

Uszczelnione końcówki = Zdrowsze włosy

Pomysł uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury powstał w odległej przeszłości. Dawniej do sklejania rozdwojonych końcówek używano świec. Metoda ta jednak uszkadzała włosy, ponieważ „związywała” końcówki, zamiast je sklejać.

Jak działa System Carecut?
Podczas strzyżenia, przy użyciu ostrzy, których powierzchnia jest rozgrzana do wysokiej temperatury, zależnej od rodzaju włosa i ustalanej indywidualnie dla każdego klienta, jesteście w stanie zamknąć-uszczelnić końcówkę każdego włosa. Dzięki strzyżeniu CARECUT zapobiegamy wysychaniu multi-aktywnego cementu międzykomórkowego.

Jakie efekty dają gorące nożyczki?
Uszczelniony włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego naturalnego stanu. Efekty widoczne są już od pierwszego strzyżenia.