Evolution Tools Coverage, eliksir wspomagający pigmentację oraz repigmentację włosów 30ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Evolution Tools
  • Kod producenta: L09806
  • Dostępność: Odbiór lub wysyłka w 24h Odbiór lub wysyłka w 24h
  • szt.
  • Cena netto: 80,49 zł / szt. 99,00 zł / szt.

Evolution Tools Coverage, eliksir wspomagający pigmentację oraz repigmentację włosów 30ml

Eliksir zdecydowanie wspomagający pigmentację oraz repigmentację włosów. Evolution Coverage to produkt, który pomoże dogłębnie penetrować włos w celu uzyskania pięknego, równego koloru bez niepotrzebnych przebarwień i przebić kolorystycznych. Dzięki Evolution Coverage pigmenty koloru przedostają się i osadzają zdecydowanie głębiej oraz trwalej, a siwy lub przetrawiony i rozjaśniany wielokrotnie włos zostaje pokryty idealnie równo zachowując doskonałą kondycję oraz piękny połysk. Uzyskanie idealnego pokrycia włosów nawet na poziomie 9 oraz 10 w końcu jest możliwe. Sprawdź Evolution Coverage na luxlook.pl

Eliksir zawiera ciepłe pigmenty, które odbudowują naturalną pigmentację we włosie, przez co sprawia, iż nie ma mowy o zielonych lub szarych siwych włosach podczas tonowania. Evolution Coverage to produkt, który pomoże Ci dogłębnie penetrować włos sprawiając, że pigmenty wspomogą każdą pracę podczas koloryzacji w celu uzyskania najlepszych efektów kolorystycznych. Kolor na włosach będzie w końcu głęboki i intensywnie nasycony, tak jak tego oczekujesz!

Dzięki Evolution Coverage uzyskasz piękny słoneczny blond nawet na całkowicie siwych włosach przy maksymalnym pokryciu, a na włosach przetrawionych doskonałe nasycenie kolorem!

INTELIGENTNA FORMUŁA

Inteligentna formuła EVOLUTION COVERAGE daje maksymalne efekty i dostosowuje się do jakości, grubości oraz porowatości włosów, przez co eliksir wchłania się na tyle ile w danym momencie włos tego go potrzebuje.

PRODUKT KOMPATYBILNY Z INNYMI PRODUKTAMI EVOLUTION TOOLS.

Dedykowane dla: Kobiet, Mężczyzn