• 72hair, zestaw wygładzający do prostowania włosów 2x400ml

Symbol: 5456
Brak towaru
549.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 0
Odbiór w punkcie Łódź - ul. Mała 8 0
Odbiór w punkcie Łódź - ul. Wólczańska 252 0
Kurier DPD (Pobranie) 24
Dostępność Odbiór lub dostawa 3-5 dni
Zostaw telefon

72hair, zestaw wygładzający do prostowania włosów 2x400ml

 • 72hair Cleasing Shampoo, szampon oczyszczający 400ml

Łagodny szampon oczyszczający, przygotowujący włosy do usługi 72hair. Przeznaczony do każdego typu włosów. Delikatnie oczyszcza, otwiera łuskę włosów i przygotowuje włosy do głębokiej penetracji Smoothing Gel w celu zwiększenia efektu końcowego.

 • 72hair Smoothing Gel, żel wygładzający 400ml

Dzięki zawartości keratyny, protein i aminokwasów, rewitalizuje i wzmacnia włosy, przywracając im zdrowy wygląd. Zapobiega elektryzowaniu oraz wygładza włosy Ten innowacyjny produkt na bazie keratyny głęboko wynika we włosy, chroni kolor, nawilża i przywraca lśniący wygląd. Jednocześnie eliminuje puszenie i skraca czas suszenia włosów. Efekt prostych włosów po 3 dniach po wykonaniu usługi.

Sposób użycia 72hair

UWAGA! Przed rozpoczęciem usługi sprawdź stan końcówek włosów. Zniszczone końce będą wymagały obcięcia. Proszę o poinformowanie klientki o tym fakcie.

 • Umyj 2 razy dokładnie włosy szamponem oczyszczającym Cleasining Shampoo, aby usunąć wszelkie pozostałości z włosów. Nie stosować odżywki. Jeśli włosy są grube, umyj je 3 razy. Pamiętaj, aby między myciami nie wypłukiwać dokładnie szamponu z włosów.
 • Wysusz włosy bez rozczesywania i szczotkowania, aż do całkowitego ich wysuszenia.
 • Załóż rękawiczki ochronne. Wstrząśnij dokładnie butelką Smoothing Gel, a następnie odmierz w miseczce w zależności od długości włosów:
  - 20 ml dla włosów krótkich
  - 30-40 ml dla włosów średnich i długich
  - 50 ml dla włosów bardzo długich
 • Dokładnie rozprowadź produkt pędzelkiem, rozpoczynając nanoszenie w okolicy karku i unikając kontaktu ze skórą lub oczami. Rozprowadź w odległości 1,5 cm od skóry i przeczesz włosy ku dołowi grzebieniem z bardzo cienkimi zębami. Stosować niewielką ilość produktu, dokładnie przeczesać włosy  w celu usunięcia nadmiaru. Uzupełnij tylne sekcje i zakończ nanoszenie po obu stronach głowy. Załóż czepek. Po 15-20 minutach zdejmij czepek, aby sprawdzić czy nie ma potrzeby dołożenia produktu. W przypadku całkowitego wchłonięcia przez włosy produktu należy dołożyć niewielką ilość w brakujących miejscach i dokładnie przeczesać, następnie ponownie założyć czepek na kolejne 15-20minut i przejść do następnego kroku.
 • UWAGA! Włosy delikatne, falowane - łączny czas 30 minut, włosy grube, kręcone - 40minut. Należy zwrócić szczególną uwagę na końcówki.
 • Wysusz włosy suszarką przy użyciu płaskiej, kwadratowej szczotki. Nie modeluj włosów okrągłą szczotką. Rozpocznij w okolicy karku i susz włosy od dołu do góry, przesuwając się na boki, zakończ w sekcji przedniej, aż do całkowitego ich wysuszenia. Odległość wylotu suszarki od szczotki - minimum 10 cm, temperatura suszarki - średnia. W tym kroku nie ma potrzeby skupiania się na prostowaniu.

Przejście do zabiegu prostowania włosów

 • Podziel włosy na cztery sekcje. Rozpocząć w okolicy karku i prasować pasmami włosów mierzącymi od 2,5 cm do 5 cm szerokości. Przeprasuj każde pasmo 7-8 razy. Należy pamiętać, aby w przypadku zniszczonych końcówek omijać je co drugi raz. Wykorzystujemy do tego prostownice z tytanowymi płytkami.
 • Ustawienie temperatury:
  - 160-180 dla włosów rozjaśnionych cienkich
  - 180-200 dla włosów rozjaśnionych o normalnej grubości
  - 200-210 dla włosów koloryzowanych
  - 200-230 dla włosów naturalnych
 • Należy dobrać temperaturę do typu i kondycji włosów.
 • UWAGA! W zależności od efektu końcowego
  - umyj włosy po 24 godzinach w celu wygładzenia i wyeliminowania puszystości włosów
  - umyj włosy po 72 godzinach w celu uzyskania prostych włosów
 • Włosy przez 72 godziny nie mogą ulec zawilgotnieniu. W przypadku zawilgocenia należy niezwłocznie wysuszyć i przeprostować dwukrotnie grube pasma w temperaturze 160-180C.
 • Po wykonaniu zabiegu w salonie fryzjerskim używaj produktów pielęgnacyjnych do podtrzymania efektu wygładzenia w domu:
  - Intensywny szampon nawilżający 72hair Intense Moisture Shampoo
  - Nawilżająca odżywka 72hair Hydrating Conditioner
  - Maskę wygładzającą 72hair Intense Replenishing Mask
 • Dodatkowo w celu ujarzmienia i nabłyszczenia używaj:
  - Olejek nabłyszczający 72hair Repairing Oil
  - Krem dyscyplinujący 72hair Blow Dry Cream

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie